O blogu

Witaj, miło mi, że czytasz tego bloga!

Jeśli tu trafiłeś to pewnie szukasz informacji dotyczących praw własności intelektualnej lub ich komercjalizacji. Jestem radcą prawnym specjalizującym się w tych zagadnieniach. Patenty, licencje, prawa autorskie, strategie komercjalizacji i zarządzania technologią – to istotna część mojej codziennej pracy.

Łączenie świata naukowców i przedsiębiorców nie jest łatwe, za to korzyści z ich współdziałania bywają ogromne. Rozumiem problemy i potrzeby jednych i drugich, pomagam im w układaniu owocnej współpracy. Wykonując swoje zadania współpracuję ze specjalistami do spraw komercjalizacji, rzecznikami patentowymi, doradcami do spraw dotacji, a przede wszystkim z naukowcami i przedsiębiorcami.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą. Będę opowiadał tu o swoich doświadczeniach związanych z transferem technologii ze świata nauki do świata biznesu. Postaram się też na bieżąco komentować najważniejsze zmiany jakie zachodzą w przepisach dotyczących transferu technologii oraz informować o ciekawych i wartych uwadze wydarzeniach poświęconych tej tematyce.

Mam nadzieję, że odnajdziesz tu interesujące Cię informacje, a jeśli Twoja ciekawość pozostanie niezaspokojona, zapraszam do zakładki kontakt.

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security